Розсільні сири

 Розсільні сири

Сир «Бринза», «Моцарелла» ТМ «Вершковий рай» це сичужні розсільні сири, які отримують шляхом сквашування свіжого цільного коров'ячого молока ферментами та додаванням молочних бактерій.

Характерною ознакою розсільних сирів «Бринза» і «Моцарелла» є їх визрівання в розсолі. Розсільні сири залишаються в розсолі з часу виготовлення і до споживання, що надає певного характеру їх органолептичним властивостям.

Сири «Бринза» і «Моцарелла» містить в собі вітаміни А, В, Е, а також калій, кальцій, фосфор, фтор і білок. Завдяки цим мікроелементам вживання даних сирів сприятливо позначається на стані шкіри людини. Кальцій, що міститься в сирі, зміцнює кісткову систему, і саме від нього залежить стан волосся, зубів і нігтів. Калорійність сирів висока, але користь від вживання велика – вона забезпечує організм людини корисними речовинами.

Сир «Сулугуні» та сир «Чечил Сулугуні» ТМ «Вершковий рай» це сичужні розсільні сири, які отримують шляхом сквашування свіжого цільного коров'ячого молока ферментами та додаванням молочних бактерій. Але технологічною особливістю виробництва даних сирів є плавлення сирної маси, що надає їй м'якість і тягучість. Далі масу формують у вигляді шматків і поміщають в розсіл для дозрівання.

Сир «Сулугуні» та «Чечил Сулугуні» мають чистий кисломолочний, помірно солоний смак і запах, щільну, шарувату, еластичну консистенцію. Колір сиру від білого до слабожовтого, однорідний по всій масі.

Корисні властивості наших сирів, полягають у тому, що вони містять велику кількість кальцію, фосфору і вітаміну В2. Білок, знаходиться в більш доступній формі, ніж у молоці , що сприяє більш легкому його засвоєнню. У 50 г даних сирів міститься близько 30% добової потреби людини в кальції , 20% – у фосфорі , 15% – у білку , ніацині і вітаміні В2 , 5% – у магнії і ретинолі.


Найменування

Масова частина жиру

Вага одиниці

Вид упаковки

Кількість у ящику

Штрих код
Умови зберігання
Температура Строк зберігання
Сир розсільний «Бринза» 45% нефіксована вакуумне пакування 2кг штрих-код відсутній 0°С...8°С 60 діб
Сир розсільний «Сулугуні» 45% нефіксована вакуумне пакування 2,8кг штрих-код відсутній 0°С...8°С 60 діб
Сир розсільний «Моцарелла» 45% нефіксована вакуумне пакування 1,5кг штрих-код відсутній 0°С...8°С 60 діб
Сир розсільний «Чечил Сулугуні» 45% нефіксована вакуумне пакування 1,8кг штрих-код відсутній 0°С...8°С 60 діб
Сир розсільний «Соломка сирна» 45% нефіксована вакуумне пакування 1кг 4820000952224 0°С...8°С 60 діб